Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küldjem le a szorongásom?

Hogyan küldjem le a szorongásom?

Figyelt kérdés
Most kerültem középiskolába, Budapestre, az otthonomtól elég messze van így kollégista lettem. A suli is szuper és rengeteg barátom van, de elkezdtem szorongani. A betegségektől, attól, hogy távol vagyok a családomtól, és elkezdtem magam nagyon egyedül érezni. A torkom is szorít, mintha gombóc lenne benne és hányingerem is van néha. Pedig annyira szeretnék boldog lenni, és önfeledten élvezni a barátaimmal töltött időt, de ez a torokszorítás és izgalom nemhagy. Nem tudom mit kéne tennem, hogy leküzdjem. :(
2014. szept. 30. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy hiányzik a család eleinte, de meg fogod szokni.Nem vagy egyedül, hiszen azt mondod rengeteg barátod van. Legyél velük többet, kapcsolódj ki, Betegségektől nem kell félni, fiatal és egészséges vagy, ezt erősítsd magadban.
2014. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem is

majd meg fogod szokni

nyugi

2014. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gombóc a torokban az stressztől van, amikor rádtörnek ezek a rossz érzések, akkor kezdj el sportolni, futás, foci, bármi, ami eltereli a figyelmedet és kikapcsol.
2014. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!