Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább nem vagyok...

Nem bírom tovább nem vagyok normális vagy mi bajom?

Figyelt kérdés
Folyton van valami problémám és sose tudok boldog lenni soha semmilyen körülmények között. Félek a jövőtől hogy meghalok,valami baj történik pl. le kell vágni a lábam vagy felhízok 200kg-ra vagy csöves leszek stb. Rettegek,hogy senki se szeret hogy teljesen elzűllök és kiesik a kontroll a kezemből. Szedek antidepresszánsz pánikbetegségre az kb el is múlt de én ezt így nem bírom,nincs kedvem élni se őszintén!! Valaki kedves velem mindig mögöttes szándéka van mindenben csalódtam,borzalmasan érzem magam,mit csináljak?
2014. okt. 1. 11:21
 1/2 anonim válasza:
Rendszerint azok küzdenek depresszióval / pánikbetegséggel, akiknek instabil életük van. Kezdj el egészségesen élni (sportolj, normális kajákat egyél, majd hagyd el a gyógyszereket). Utána alapozd meg az életed (tanuld ki azt a szakmát, amiben később szeretnél elhelyezkedni). Habár nem biztos, hogy ez megoldja a problémát, de "statisztikailag" elég durva különbség van az ilyen emberek boldogságában. Utána jöhet a haverok, szerelem, de mindenesetre, ezek nélkül nehéz boldog életet élni.
2014. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hány éves vagy? Beszélgetned kéne valakivel, aki esetleg hasonlót élt át és segíthet.
2014. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!