Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a falásroham...

Hogyan küzdjem le a falásrohamokat és a lelkifurdalást? Anorexiás voltam, visszahíztam de néha egyszerre (úgy, hogy nem érzek éhséget) 6 szelet kenyeret is felzabálok.

Figyelt kérdés

Annyira rosszul vagyok, most is sírtam mert nem bírom ezt a hájas disznó testet és ez csak az egyik dolog, de ha ideges leszek vagy valami vagy csak úgy is, néha leülök és kezdek zabálni, pedig nem vagyok éhes legtöbbször.

Megbolondulok, annyira tele vagyok most is. :((( Nagyon megbánom mindig utána és még ha éhes lennék, akkor az ok, de így...pocsékul érzem magam.


2014. okt. 1. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha küzdesz, sokat ronthatsz az állapotodon. Szakszerű terápiára lehet szükséged.
2014. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A küzdést mire érted pontosan?

Néha tök jó, elfogadom, hogy ismét kezdek nőies lenni, aztán egy pillanat alatt megváltozik ez és egy dagadt állatnak érzem magam, ma és annyit sírtam miután teleettem magam.. Ma kb. 1OOO-13OO kalóriát ehettem meg így utólag visszagondolva, de folyamatosan zabálhatnékom van, ha csak nekilátok, plusz most is tudnék enni enni enni, a körmömet teljesen lerágtam épp az előbb. Szörnyű ez az érzés néha. :(

2014. okt. 1. 22:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazi éhséget szinte SOSE érzek, de mégis most is fel tudnék falni minimum egy pizzát:((
2014. okt. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!