Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológusnál mit...

Egy pszichológusnál mit csinál az ember? Mármint mikről beszélgetnek. Stb. Pénzbe kerül? Ha igen kb. mennyibe? (tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hatezret fizettem alkalmanként, ami 1 óra volt.

Feltérképezte a családom, majd hagyott beszélni. Egy-egy mondatomra visszakérdezett, és ügyesen irányított, hogy miről is beszéljek.

2014. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a pszichológus kiképzett terapeuta, akkor kevés beszélgetés mellett KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, hipnózis módszereket alkalmaz.

Ha érdekel, megnézheted a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatban.

2014. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igazából két tűz közé vagyok szorítva, mert félek elmenni pszichológushoz, de pont ezért kéne elmennem mert nincs önbizalmam, félek kapcsolatot teremteni és beszélgetni más emberekkel. Szóval még gondolkozok, hogy mi legyen..:)
2014. okt. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!