Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichés oka van annak...

Milyen pszichés oka van annak ha egyik pillanatról másikra nem tetszenek a zenék?

Figyelt kérdés

2 hónapja annyi zenét találtam hogy egy évig hallgathattam volna hogy mindegyiket 1x meghallgassak! Mostanra alig van 50 zene amit hajlandó vagyok meghallgatni!

Ennek ezer-száz százalék valami pszichés oka kell hogy legyen!



2014. okt. 3. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy könnyen emészthető zenéket hallgatsz, amit meghallgatsz párszor aztán már el is lehet felejteni, vagy pedig csak szimplán nem vagy abban a hangulatban, hogy tetsszen, valószínűleg valami miatt nagyon stresszes vagy.

De nem feltétlen baj, én is van, hogy egy ideig egyáltalán nem hallgatok valamit, mert ráunok, jön valami más, de később újra és újra előveszem.

2014. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csudákat van pszichés oka, az ember ízlése változik ételben, ruhában, zenében is és még sok másban. Régebben én is nagyon szeettem bizonyos zenéket, most ki nem állhatom.
2014. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiskoromban Discoval kezdtem aztán ilyen mátépéter apostol volt egy 5 éves rocker korszakom, majd techno trance dubstep hardstyle nemrég klasszikus imádó voltam, most keverem az utolsó kettő stílust!
2014. okt. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!