Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek sikerült egy új személyi...

Kinek sikerült egy új személyiséget felépíteni? Új érzésekkel? A mostani egy katasztrófa?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne.!
2014. okt. 3. 18:09
 2/3 anonim ***** válasza:
lassan, de alakul. 3 éve pszichoterápiázom. egyéni és csoportoson is részt vettem. először csak maga a pszichoterápiával ismerkedtem, aztán beépitettem a gondolkodásomba. most már elég jól alkalmazom. feltártunk a személyiségemben dolgokat, amiket megértettem, és egy idő után elkeztem tudatosan megváltoztatni. néha még elő-elő bujik a régi személyiségem, de aztán tudatosan tudom, hogy ennek mi az oka, és hogy van ez folyamatában, és akkor tudom hogy ez ettől meg ettől van, és hogy ennek nem igy kéne lennie, és akkor tudom, hogy most mi az a más, ahogy viselkednem, vagy reagálnom kéne a torz helyett helyesen. érthető voltam?
2014. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lassú és fokozatos dolog, nem is vagyok benne biztos, hogy teljesen lehetséges-e új emberré válni, hiszen a tapasztalataink, emlékeink nem tűnnek el, de úgy érzem, sokat változtam már az előnyömre az elmúlt 1-2-3 év alatt...
2018. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!