Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért volt pánikrohamom a...

Miért volt pánikrohamom a marihuanától?

Figyelt kérdés
Pár napja a cigi elszívása után nagyon rosszul lettem. Elkezdett forogni a világ és villogott minden. Ki akartam szabadulni, de nem segített senki. Elmentem a társaságtól, elindultam haza. Tömegközlekedéssel mentem, közben folyton azon kaptam magam, hogy nem gondolok semmire. Remegtem, minden eddiginél jobban vert a szivem, egyedül voltam, azt hittem sose lesz vége.Falfehér voltam, nem tudtam, létezik-e az a világ ahol vagyok, vagy én létezek-e. Sírtam, nem bírtam, hogy valami "uralkodik" a gondolataim felett. Kb 3-4 órán át tartott ez a szörnyű érzés.. Ezelőtt már sokszor szívtam de egyszerse volt ilyen - vagy ehhez hasonló "élményem". Mitől volt ez?

2014. okt. 4. 18:39
 1/6 anonim válasza:
Feltehetően túl kaptad mohó voltál, vagy esetleg retek herbált szívtál inkább igyál meg 2 sört
2014. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ban_dikaa válasza:
valoszinunek tartom, hogy nem marihuanat szivhattal, hanem herbalt vagy prakit. de inkabb az utobbi. ez mind szintetika, ugygondolom ettol johettek elo ezek a tuneteid
2014. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendes füvet szívj, attól nem lesz bajod. Más cigijéből egy slukkot se. És nézd meg a gubacsot. A herbál az törmelék.
2014. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a fű ártalmatlannak tűnik, de simán kiválthat ez is mentális betegséget, az arra hajlamos embereknél. és ez nem játék. általában ilyen pszichózis szerű élménnyel kezdődik, csak hogy utána ezt az agy megjegyzi, és évekkel utána is igy látja a világot. a drogos élmények örökre megmaradnak az agyban, és már soha nem lesz az ember "normális". lehet járni utána pszichoterápiára, hogy próbáljanak belőled embert faragni. sajnos saját tapasztalat alapján mondom. ha tehetném, most felnőtt fejjel már, hogy ha újra fiatal lennék,nem játszanék a tűzzel, most sok fölösleges dolgot megspórolnék magamtól. de mindegy is, úgyis mindenki azt hiszi, hogy neki nem lesz baja, és a saját bőrén tanul.
2014. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is így voltam eleinte. Van néhány tippem, ami nekem segített:

1. Ne igyál alkoholt előtte, mert a zöld egy olyan lelkiállapotba juttat, amiben eleinte nagyon sokat kell gondolkoznod, amig a végére nem jársz a gondalatidnak, és rájössz, hogy nincs mitől félned. Aztán már csak a főgondolatodra koncentrálsz minden pszihikai erőddel, és nem félsz semmitől.

2.A nyugott kornyezet segít, és az ha elvonulsz mindjárt olyan helyre, ahol nem érzed, hogy meg kell felelned másoknak, mert ebben az állapotban rájössz, hogy ez a mi mostani társadalmunkban lehetetlen. Mindenkinek vannak előítéletei, és mindenki keresi a rosszat a másikban.

3. Nasi, és folyadék legyen kéznél. És ha félsz hogy elfelejted holnapra a gondolataid, írd le, másnap olvasva nemfog hülyeségnek tünni, mint az alkoholmámoros irományok. A legközelebbi alkalomal innen folytathatod az elmélkedést.

4. Hetente maximum egyszer lépj ebbe az elmeállapotba(tanács).

2014. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Osztom a véleményem az előttem lévővel. nekem is voltak ilyen problémáim. Még annyyit hozzá tennék hogy mindig csinálj valami hasznosat amiben örömed leled. Ja és ne lumpolj(ne értsd félre)
2014. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!