Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogok bolondulni, nem...

Meg fogok bolondulni, nem tudom mi a baj lehet velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értelmes embernek tartom magam, néhol úgy èrzem ha eltávolodok az iskolás életemtől, vagyis másképp fogalmazva ha régi arcokkal találkozok kevésbé érzem magam szorongva, de ha iskolába vagyok és az élet úgy hozza hogy ismerkednem kell, akkor annál jobban előjön ez a kellemetlen szorongás, tehát nehezemre esik az ismerkedés, leginkább attól félek hogy amit mondanak azt úgyse értem meg, mert valahogy nem tudok rá koncentrálni, na meg az a stresszes helyzet mikor nem tudok mit válaszolni az a legkellemetlenebb, ilyenkor úgy érzem magam mint egy retardált. :S Sajnos otthon is vagyok nagy részt, és már szerintem olyan súlyosan hipochonder vagyok, hogy folyton keresgélem az interneten a rajtam észlelt tüneteket és ehez keresek egy összefoglalt betegséget. Egy pár napja már ott tartok hogy szinte az alapvető dolgokon is már annyit gondolkozok, és valahogy az van bennem hogy úgysem fogom fel (de tényleg alapvető dolgok) mint pl. Nem fogod megenni a levest , mig nem végzel a házi feladattal. Olyan mintha kényszerűlnék rá hogy gondoljam át, van hogy úgy fogom fel hogy előbb át gondolom igaztalva tehát Megfogod enni a levest, ha végeztél a leckével. Olyan mintha letompultam volna mentálisan. Mit tudok ezzel kezdeni? Meg fogok bolondulni esküszöm. 16/F
2014. okt. 8. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Több külső inger, elvégzendő feladat kellene, hogy az agyad máson járjon és ne saját magadon.
2014. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!