Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem teljesen meg fogok...

Úgy érzem teljesen meg fogok bolondulni! Van még vissza út? Hol van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok problémám van.Hol az egyik dolog iránti félelmem erősödik fel hol a másik..és helyesen gondolkozva szinte lehetetlen dolgokon rettegek még is képtelen vagyok meggyőzni magamat.pl fürdésnél: bevittem a telefonomat mert itt voltak a rokonok sok kisgyerek nem akartam,hogy elnyomkodják meg hivogassanak bárkit is.. szóval bevittem magammal..kikapcsoltam,eltettem egy neszeszerbe és letakartam a szennyes ruhákkal.. majd bebarikádoztam magam a kádban csak aztán vetkőztem le és fürödtem...(mindig elbarikádozom magam) és attól félek,hogy a telefonon keresztül felvettek videóra..pedig ez lehetetlen..kikapcsolt állapotban volt jól eltakarva.. de hiába győzködöm magam.. ilyenkor mikor próbálom meggyőzni magam úgy érzem szétszakad a fejem..járok pszihologushoz de egyenlőre csak roszabb minden..van kiút? leszek még valaha normális?
2014. júl. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez inkább pszichiáterre tartozó probléma, erről szólnia kellene neked a pszichológusodnak, mert ez már bőven túlmegy az ő hatáskörén. Gyógyszert kellene szedned és igen, meg lehet belőle gyógyulni!
2014. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szedek gyógyszereket is
2014. júl. 22. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy pszichiáterre tartozik. De milyen gyógyszert szedsz, pszichológus nem írhat fel semmit?! És ha eddig nem küldött tovább pszichiáterhez, keress egy másikat
2014. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de járok pont fordítva volt,hogy később kezdtem a terápiát..cipralexet és frontint szedek
2014. júl. 22. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk miért nem szarod le az egészet? Én minden nap verem a brét, volt mikor webkamerába is. Szerinted számít az ilyesmi? A büdös életben senki nem jön rá az, hogy Te vagy az. :D Hogyha meg rájön? Mi van akkor? Nekem van egy bölcs mondásom: Baszni rá, első az egészség. Amíg úgy éled az életedet, hogy elégedett vagy vele addig semmi nem tudja elrontani azt. Ilyenek meg pláne.
2014. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!