Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ha már nem érdekel...

Mit jelent ha már nem érdekel smi? Megmár nincsenek érzéseim se, és teljesen lesz@rok mindent

Figyelt kérdés
Valahogy úgy élek, hogy ahogy esik úgy puffan. Megcsinálok mindent amit kell onnantól kezdve meg szinte így lebegek a smibe. Kiskoromban meg mindenre ráparáztam. 16/f
2014. okt. 17. 22:40
 1/2 anonim válasza:

Tizenhat évesen egy kamaszkori lejtőt élsz meg, ami nem sokáig fog még tartani, mert valószínűleg maximum két éven belül az élet felfog ébreszteni.


Azt, hogy mitől alakult ki ez az állapot nálad: neked kell megválaszolnod.

Az viszont, hogy mit jelent ez: röviden annyit, hogy a tipikus kamaszkori apátia periódusban vagy, amiből a lehető leghamarabb érdemes kijózanodnod, mert két éven belül bánni fogod azt az időt, amit addig elpazaroltál. Hamarosan ugyanis kifogsz kerülni a nagybetűs életbe és ráfogsz jönni, hogy az életben nincs idő a depresszióra, nincs idő a nemtörődömségre és nincs idő arra sem, hogy az ember dísznek tartsa az agyát.


Szedd össze magad fejben és fizikálisan egyaránt, mert helyetted senki nem fog összeszedni téged és mindig vannak bukottak, gyengék, de senki nem fog odamenni hozzád és megrázni téged, hogy mássz ki ebből a gödörből, ezért ne hagyd magad elveszni.

2014. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kitűnő vagyok. járok szórakozni a haverjaimmal. nem vagyok depis. csak nem érzek,
2014. okt. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!