Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek érzéseim, vagy...

Nincsenek érzéseim, vagy szerelmi bánat? Vagy kettő az egyben?

Figyelt kérdés

Szerelmi bánatom volt, de egyszer csak elmúlt minden.

A szeretet, a harag, önmagam okolása, barátaim szeretete, lelkiismeret

A kedvem is elment a kedvenc a hobbimtól, sporttól, alvástól, barátkozástól.. és azt vettem észre, hogy a szexuális gondolataim, és a szex sem érdekel, és még volna mit sorolnom..

Úgy érzem magam mint egy elő halott, egyszóval semmihez nincs kedvem. Próbáltam zene hallgatással feldobni magam (zene hat rám a legjobban) de talán 1 napig sikerült.

Vannak napok, amikor tudok örülni valaminek, de aztán elmúlik 1 napon belül. Másnap arra ébredek, hogy már nem is érdekel...

Már nem is idegesít, hogy ez van amit érzek, kb lesz*rom.. már öngyilkosság is megfordult a fejemben (de már olyanon is gondolkodtam, hogy mi van, ha testem hal meg, és a lelkemmel végig kéne néznem ugyanezt, csak nem tehetnék semmit.) Tudom, gyerekes, beteg dolog, próbáltam is nem foglalkozni vele.

Viszont van 1 fontos ember, egy barát, akinek ennél több csalódást nem szeretnék okozni, és próbálok valamit elkövetni ez ellen az állapot ellen. De mit?



2012. márc. 6. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Te csak simán hülye vagy és itt sajnáltatod magad. Ez az én véleményem. Old meg a problémád magad! Ne mástól várd a megoldást. Ha meg annyira lúzer vagy, hogy egyedül nem megy, fordulj orvoshoz. Az élet tele van problémákkal, nem sikerülhet mindig minden úgy ahogy elterveztük. Unalmas is lenne... A problémákat mindig meg kell oldani, és az a legnagyobb dolog, ha ezeket egyedül csinálod. Akkor lehetsz büszke magadra. Vagy talán büszke tudnál lenni akkor is ha más oldaná meg a gondodat? Nem. Csak az a kényelmes.
2012. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam!!! Csak nem tudom eldönteni mi ez az állapot.. SOKSZOR előfordult ez velem, aztán megoldottam. Sok dolgon már keresztül mentem, és nem az a fajta "puhánynak" ismernek, és nem is vagyok az. Egyedül akarom megoldani a gondjaim, és nem azt kértem, hogy más oldja meg! Feltettem a kérdést, mert gondoltam, hátha más is járt ilyen cipőben, és mondd valamit, hogy ez csak átmeneti állapot, vagy valami nagyobb gond lehet.
2012. márc. 8. 18:54
 3/10 A kérdező kommentje:

"és nem az a fajta "puhánynak" ismernek"


és nem annak a fajta "puhánynak" ismernek"


(más jelzőt írtam, és elfelejtettem átfogalmazni a mondatot, bocs...)

2012. márc. 8. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig hurka vagy. Ennyi. Egy kis puhapöc$. Szerintem egyszerű a megoldás, köss a lábadra pár téglát és ugorj a dunába. Meglátod, minden gond megszűnik és az emberiséggel is jót tettél, hogy egy hülyével kevesebb lett. :-D
2012. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

CyberWolf fogd már be!!!

egyértelmű hogy van valami baja szal békén hagyhatod egyébként meg akármennyire is hihetetlen én is ugyanígy érzek...szerintem depressziós vagy...persze nem tudom de ugyanúgy érzel mint és és nekem azt mondják hogy depresszió... :$

2012. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha egy hülyével kevesebbet akarsz látni a földön, akkor nyugodtan rákötheted a saját lábadra :D


Az utolsó válaszolónak:

Már felkértem egy pszichiátert. Fogok járni, de néztem egy filmet: A titok / The secret ... Jó hatással volt rám. Keress rá, hátha neked is segít :) (tudományos jellegű)

2012. márc. 11. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Akinek baja van ne interneten a sok beteg lelkületű embertől várjon választ az ostoba kérdéseire (mint amilyen én is vagyok) Erre vannak kitalálva a megfelelő orvosok. Annak semmi értelme, hogy egy mondjuk lelkileg beteg, maga alatt levő ember felteszi itt a kérdését és egy ostoba ember válaszol rá valamit ami teljesen értelmetlen és egy ezzel foglalkozó pszichológus pont az ellenkezőjét mondaná. Én csak azért csináltam viccet belőle, hogy talán észreveszitek, hogy ez a téma nem ide való. Veszélyes csak sokan nem veszik észre. Akinek lelki gondja van inkább forduljon orvoshoz. Gondoltam tudtok a sorokban olvasni, de mivel nem, megint csak azt a következtetést kell levonnom, hogy ostobák vagytok, és tényleg nem kár értetek. :D Mégis csak jó ötlet az a tégla meg az ugrás, de most már azt mondom, menjetek ketten együtt. Visszatérve a válaszodra h ugorjak én mert én vagyok a hülye, csak annyit hogy ha hülye is vagyok legalább a problémamegoldó képességem jó, nem úgy mint neked. Nem idegenektől kérek tanácsokat mint te, nem mással akarom megoldani a szánalmas kis problémámat. Na erre varrjál gombot te lelki sérült XD
2012. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát erre nem kell varrni..bárki meglátja ezt és elolvassa, azt fogja gondolni, hogy egy bunkó paraszt vagy.. Tök fölösleges itt vitázni, nem ismersz, hogy ilyen jelzőket használj, és nem tudod milyen problémákat megoldottam már, és min mentem/megyek keresztül...
2012. márc. 16. 22:32
 9/10 anonim válasza:
mi a helyzet a pszichológussal?
2012. máj. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva :)
2012. júl. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!