Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen elvonási tünetek...

Milyen elvonási tünetek jelentkezhetnek, ha leteszi valaki a Rivotrilt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak fokozatosan lehet elhagyni. A férjem szedi. Nem tudom miért akarod elhagyni, hiányzik a szorongás?
2014. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pánikrohamot lehagytam. Az is előjöhet!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert fiatal vagyok,és mindenki mondja,hogy számomra,ez az adag,ahogyan én szedem nagyon sok egy ilyen fiatal szervezetnek.Neurológus mondta,de a pszichiáteremhez csak dec.5-re van időpontunk,ezért gondoltm,hogy valahogy lekéne jönnöm róla.Csak vélek a tünetektől...
2014. okt. 18. 19:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Fokozatosan abbahagyni pszichiátrián lehet,vagy ez nem olyan,mint a ,,rászoktatás",hogy csak pszichiátriai megfigyelés alatt?
2014. okt. 18. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos írta föl neked, és csak annyit szedsz, amennyit ő javasolt, és jól is vagy vele, akkor nem fogsz rászokni, ha továbbra is szeded. Ha mindenképp el szeretnéd hagyni, akkor csak nagyon lassan szabad csökkenteni a mennyiséget.
2014. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudom neked mennyit írt elő az orvos hogy mennyit szedj. Én 0,5mg ost szedtem huzamosabb ideig de június eleje óta azt is felezem. Napi egy tabl. volt (van) előírva reggel és én felezem. Nem máról holnapra álltam le vele igaz nekem semmi problémám nem volt és remélem hogy nem is lesz a csökkentett beviteltől.
2014. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NoDrugs ***** válasza:
Van egy Ashton Kézikönyv nevű protokoll a benzodiazepinek abbahagyásáról. Abban le van írva hogy hogyan kell abbahagyni és milyem elvonási tünetek lehetnek.
2014. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem a Rivotrillal szoktattak le a seduxenről. Abból 3-4 db-t szedtem naponta és meg se kottyant. :( A Rivotrilból 1 db-ot kellett szedni és fokozatosan csökkenteni. Nálam semmi tünet nem volt. Persze az orvosoddal is meg kellene majd megbeszélni!
2014. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
# 8/8 Én szedtem rivotrilt és seduxen is....nem értem miért a seduxen leszokásra adtak rivotrilt, mert arról sokkal rosszabb lesz leszokni....
2014. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!