Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok rosszul ha utazom?

Miért vagyok rosszul ha utazom?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy ha utazom pl buszon vagy autóban én mindig rosszul vagyok. Ezt az érzést nehezen tudom elmagyarázni nem hányingervan hanem teljesen más. Hirtelen beszorul a levegőm és úgy érzem mintha meg akarnék fulladni és kapkodom a levegőt nagyon megijedek. Utána a gyomrom is elkezd fájni pár percig ezt érzem és utána elmúlik. Mitől lehet ez? Lehet még a pánikbetegség van bennem? Mert több mint 2 évvel ezelőtt az voltam és gyógyszert is szedtem rá. Nem merek utazni mert szinte mindig rámjön ez a rosszullét. Mit tegyek? Valakitudna adni tanácsot?

2014. okt. 22. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben vagyok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..


Csak nekem fejben. Fej mellkas gyomor a lehetséges megjelenései a pánikbetegségnek.

2014. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, kezeltesd.
2014. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak utazás közben vannak ilyen gondjaim más amúgy nincsen de ez elviselhetetlen néha. Nem akarok újra gyógyszereken élni. A pszichiáter is azt ajánlotta,h ha lehet ne szedjek gyógyszereket mert az sem old meg semmit.
2014. okt. 22. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok én is, engem még pluszba a izzadás is lever, meg lezsibbad a két karom is, rohadt sz*r egy dolog, nekem már az életkedvem is elvette
2014. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így vagyok vele mert hirtelen tör rám ez a rosszullét amikor nem is számítok rá és általában vagy a buszon vagy pedig autóban leszek rosszul ez változó. Olyankor nem tudom hirtelen mit csináljak ha ülök akkor felállok és pár perc múlv jobb lesz a légzésem is.
2014. okt. 24. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezeltesd esetleg?
2014. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!