Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?! Kezdek félni!

Mi lehet a bajom?! Kezdek félni!

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban félrebeszélek, ha gépelek, akkor félreírom a szavakat. (most pl. mire ezt a mondatot leírtam, az "egyre" szót, úgy írtam le, hogy "egysze").


Teljesen tudatom ellenére hülyeséget beszélek néha. Régen nem volt ilyen.. Stroke-m lenne vagy mi az isten?! Kezdek félni...



2014. okt. 24. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
21 férfi
2014. okt. 24. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a problémád a kialvatlanságon, fáradságon alapul... Most úgy is itt a "hosszú hétvége", szerintem, ha megteheted pihenj a maradék időben, hátha enyhülnek a panaszaid. De, ha úgy érzed megnyugtatna, ha látna egy orvos, szerintem ne sajnáld rá a pénzt, és legyél túl rajta, mert tapasztalatból tudom, hogy szörnyű "folyamatos rettegésben" élni :)
2014. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Napi 10 órát dolgozok + 2-4 óra utazás, akkor lehet tényleg ez a baj? Mert mióta dolgozom, nagyjából azóta vannak ezek. Lehet, hogy kipihentnek érzem magam, közben mégsem vagyok az? Köszönöm a tippet, próbálok pihenni, azt ha nem múlik, tényleg orvos lesz belőle, nehogy valami bajom legyen belőle..
2014. okt. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!