Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baja a legjobb...

Mi lehet a baja a legjobb barátnőmnek? Kezdek félni tőle. Sos?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm a gyilkossági szándékokról számol be nekem. Olyanokat mond, hogy: "én a sátán küldötte vagyok". Először nevettem, de leesett, hogy komolyan beszél. Azt mondta, hogy a sátán parancsára minden 70. Embert meg kell ölnie. A suliba is egyszer behozott egy kést és hadonászott össze-vissza. Már volt rendőrségi ügye is, környezet kártevése miatt.(festékszóró). Mit csináljak vele? Kezd megijeszteni. Sos.


Kérlek normállis válaszokat! "kamu vagy", "gyenge probalkozas"és társai féle hozzászólásokat nem kérek, mert nem hazudok.


2014. márc. 15. 17:37
 1/6 anonim válasza:

Elmentek otthonról nála. Ez nem normális viselkedés. A szülei tudnak erről? Az is lehet hogy csak szivat titeket. Mondd meg neki hogy nem vicces.. Ennyire nem kell bele élnie magát a különböző horror filmekbe stb.

Amúgy miért is barátkozol vele ha ilyen??

2014. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnali pszichológiai kivizsgálását javasolnám, ezt persze ne vele, hanem a szüleivel beszéld meg!
2014. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nagyon kedves, már 11 éve barátnőm, de ez az oldala nagyon furcsa. Rákèrdeztem, hogy viccel, és azt mondta, hogy ilyennel nem viccelődne. Azt mondta, hogy ő nem szorul pszichológusra de én nemértek vele egyet!! Nagyon tud manipulálni, és így be tudja adni, hogy demmi baja
2014. márc. 15. 17:57
 4/6 anonim válasza:
Hát ha így áll a helyzet szerintem feltétlenül szólj a szüleinek. SOS
2014. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pocahontas12 válasza:
A szülei tudnak róla? Én a helyedben nem találkoznék egy jó ideig a csajjal... :/
2014. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Don Gabriele Amorth - Egy ördögűző tapasztalatai
2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!