Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan ember, akit...

Van itt olyan ember, akit társfüggőség miatt kezelt pszichológus?

Figyelt kérdés
Igazából, még sohasem jártam pszichológusnál. Már két éve van valami, ami miatt úgy érzem, nincs minden rendben, és kezd kicsúszni a lábam alól a talaj. Renget pszichológiai oldalon jártam az utóbbi napokban, és elolvastam egy cikket, aminek a címe vmi olyasmi volt, hogy társfüggő emberek... És magamra ismertem... Megijedtem kicsit. Ha volt ilyesmiben tapasztalatod, mesélnél róla? Leírnád, mi történt? Fordultál szakemberhez? És ott hogyan jutottál egyről a kettőre? Persze, csak ha nem vagyok túl indiszkrét. Nagyon megköszönném a segítséget.
2010. jan. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de engem is érdekelne... tipikus társfüggő vagyok, olvastam a Csernus féle A nő illetve A férfi könyvet is, ajánlom Neked is ha még nem olvastad. Abban konkrétan le van írva ez is, én abban ismertem magamra. :-/
2010. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én társfüggő vagyok, jártam is pszichológushoz(nem kif. emiatt) de semmi változás, és már szerintem nem is lesz.

CSAK emiatt szerintem felesleges elmenni pszichológushoz, hacsak nem okoz problémát.

2010. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én másfél éve járok, fő problémámnak ezt tekintem, de vannak más gondjaim is (és valahogy a legmélyén mindez összefügg egymással).


Nekem rengeteget adott, sokat segített. Távol állok még a gyógyulástól, de azóta nem volt olyan függőségi kapcsolatom, mint régebben.

2010. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!