Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki Dr. Hőgyész...

Volt már valaki Dr. Hőgyész Lászlónál? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Tudott segíteni, illetve mivel kezelt, és hogyan?

2014. okt. 28. 13:46
 1/4 NincsIsIbolya válasza:
51%
Sajnos már többször volt hozzá szerencsém vagy szerencsétlenségem, tekintve hogy körzetileg hozzá tartozom. Az az ember teljesen zakkant, nem normális, ordibál a betegekkel, az nála a rendelés hogy felír egy szatyor gyógyszert, és takarodj minél előbb. Már rég mindenhol számítógépet használtak, nála még akkor is írógép volt, amin két ujjal pötyögte be amit gondolt. Van viszonyítási alap, mert ha van pénzem, csak magán helyre járok. Egyszer tuti elmegyek hozzá csak azért, hogy felvegyem telefonnal egy rendelését és kitegyem a netre, hogy mit szólnak hozzá a kollégái. Nagyon sok orvosnál voltam már az elmúlt 20 évben, kórházban is feküdtem, és ő az abszolút mélypont. Nála kizárólag jobb, hozzáértőbb és normálisabb dokik léteznek. A Hőgyész egy undorító, ocsmány modorú, alpári, ordibálós bunkó paraszt, azon se lepődnék meg, ha kamu lenne a diplomája. Nem értem, hogy praktizálhat és hogy lehet főorvos. Ha egy esély van, kerüld el, sajnos aki hozzá tartozik, táppénz meg ilyen szarságok miatt néha el kell hogy jusson hozzá. De jobb ha eleve úgy mész, hogy fizetős vagy egyéb pszichiáter már beállítja a gyógyszered, és csak belengeted a papírodat hogy ez van, ezt kell szedni, ő is jobban szereti, mert akkor nem kell veled foglalkoznia, ráírja a papírodra és onnan kezdve csak a nővérrel találkozol. Változik az állapotod vagy felmerül valami? Akkor is csakis fizetős vagy egyéb doki, véletlenül se a Hőgyészhez fordulj, ha jót akarsz magadnak.
2015. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 miriam84 válasza:
48%

Ugyan tavalyi már a kérdés, de hátha segít másnak a tapasztalatom. Hőgyész doktor úr nekem sokat segített az empátiájával és hogy emellett reális tanácsokat is tudott adni, más nézőpont a problémáimra.

A gyógyszer felírásakor figyelembe vette azt, hogy én hogyan érzem magam, nem általánosított; a gyógyszerezéssel kapcsolatos aggályaimat szintén figyelembe vette. Jó orvosnak tartom őt.


Az előző hozzászólóval nem értek egyet. Velem sosem kiabált a doktor úr. Az igaz, hogy hallottam már ingerültnek őt más pácienssel. És ezen nem csodálkoztam. Vannak bosszantó emberek; míg várok az előtérben, abban a néhány percben is kimerítőek, el nem tudom képzelni, mivel zsibbaszthatják a főorvos urat benn a rendelőben :P


Az pedig, hogy írógéppel ír, az a páciensek érdekében történik. Ha vezetne elektronikus betegnaplót vagy minek nevezik, akkor azt a háziorvos, az üzemorvos, más szakorvosok is nézegethetnék. Emiatt pedig állásokat lehet elveszíteni, ha pl a munkáltató megtudja az üzemorvostól, hogy pszich. kezelés alatt áll az ember; más szakrendeléseken nem biztosított az objektív ellátás, hiszen gondolhatja azt mondjuk a belgyógyász, hogy nincsenek is gyomorproblémáim pl, hanem csak a szorongástól van és elküld a "pékbe" ellátás nélkül.

2015. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én nem tudom az előző válaszoló ugyan milyen emberről írt, de szerintem tök másvalakiről. Az, akit én ismertem, és az első válaszoló és hasonló véleménnyel van, egy végtelenül bunkó, ostoba ember.

Én már CSAK telefonon nem tudtam beszélni vele. Először is, meg sem hallgat. Az más, hogy emberileg sem végzi rendesen a munkáját. Nem arról vagyok híres, hogy nagy a szám, sőt, elkezdtem elmondani a problémám neki telefonon hogy időpontot egyeztessünk, és nem írom le a konkrét ügyet ugyan ide, de félreértett 1 szót, hogy "szexuálpszichológus" és utána 3 mondatot akartam elkezdeni, de mint egy kisgyerek, elkezdi monoton ismételgetni hogy "én nem vagyok szexuálpszichológus, én nem vagyok szexuálpszichológus, én nem vagyok szexuálpszichológus" Itt már gondoltam arra, hogy esetleg nem is épp elméjű az ürge. De annyi tisztesség nem volt benne, hogy utána elnézést kérjek tőle, hogy nem arra gondoltam, és látom, hogy pszichiáter. És szerintem nem rossz napja volt épp, mert 1 héttel később is visszahívtam, először azt mondta hogy nem emlékszik rám, de aztán kb 5 mondattal később, megint jött a híres mondat "én nem vagyok szexuálpszichológus". :DDDD

És akárhány mondatba belekezdek, félbeszakít és egyszerűen kötözködik. Ez az ember egy full hülye. Nem is tudom ki lehet jó véleménnyel róla. Talán az öregek? Talán élőben rendesen viselkedik? Minden esetre ha valaki telefonban, egyeztetés előtt is ilyen stílussal van, az szerintem elég szégyen. És élőben méginkább egy paraszt lehet, vagy lehet esetleg, hogy én hoztam ki nála egy nagyon érdekes kompenzust valamivel.. A jó isten tudja. Nekem mindesetre ez a véleményem róla.

Másnak sok sikert. :) Csakis értelmesebb, jobb orvost találhat ennél.

2015. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos tényleg nem normális.
2020. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!