Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni apa komplexus...

Mit lehet tenni apa komplexus esetén?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. 1 éve vagyok együtt a barátommal aki által megismertem egy 39 éves férfit. Apámmal soha nem voltam jóban. 9 éves voltam amikor a szüleim elváltak. Előtte sem és utána sem voltam érdekelt apám számára. Nos, egy ideje ismerem ezt a 39 éves férfit. Eleinte csak felnéztem rá és vágytam a közelségére de egyre sűrűbben vannak vele kapcsolatban másfajta gondolataim is. Szeretem a barátom és nem akarom elveszíteni. Lehet valamit tenni vagy majd "kinövöm"?

Köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 28. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet tenni ellene, de szakértelem szükséges hozzá, mert a tiltás jellegű beavatkozásoktól csak erősödik. (A tudattalan nem ismeri a logikát, asszociatív módon működik.)
2014. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. Az a gond hogy nem hiszem hogy meg tudnék nyílni ebben a témában bárkinek is.
2014. okt. 30. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A problémásnak nincs sok köze az állítólagos apakomplexusodhoz, hisz nem az a baj, hogy pasi 39, hanem hogy szereted a barátod, mégis van egy másik srác/pasi, aki túlságosan felkelti az érdeklődésed, nem?
2014. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez is probléma. Ezért tettem fel a kérdést. Nekem az igazi apai törődés hiányzik és ezt keverem a vonzalommal. Szerintem...
2014. nov. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!