Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tilos rivotril szedése...

Miért tilos rivotril szedése alatt alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Ha este 6--kor megittam egy pohár bort, hány óra elteltével vehetem be a rivotrilt?

2014. okt. 31. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy nem az a kategória, csak idegesít kicsit, hogy minden ilyen aggódó "jaj megittam egy gyümölcsös sört véletlenül, bevehetem az esti nyugtatómat"-jellegű kérdéshez beírjátok, hogy NE TEDD, AZ ÉLETEDDEL JÁTSZOL, NAGYON VESZÉLYES, HALÁL ELLEN NINCS ORVOSSÁG, MÁSKOR LÉGY OKOSABB, holott ha bevenné a szerencsétlen, sem történne semmi, esetleg picit jobban álmosodna tőle, csak nem kell rendszert csinálni belőle (már annak, aki nem szeretne, mint ahogy például én teszem). Nem fog felfordulni, nem fog meghülyülni, nem lesz semmi baja a világon.
2014. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 szamo77db ***** válasza:
#8 Nagy hülyeséget csinálsz, ha direkt iszol a Rivotrilra (vagy bármilyen más, hasonló hatású gyógyszerre)! És akkor még kiírod ide, tippet adva sokaknak, hogyan hülyíthetik magukat. Nagy árat fizethet érte, aki így tesz!
2014. nov. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 homo ludensz ***** válasza:

Kedves Miquel.

Sajnos a gyógyszer szedése nem szeretem-nemszeretem alapon működik. A semmi lehet persze cél csak a magas vérnyomás,a szív probléma,a 2 cukorbetegség a semmire igen keményen válaszol.A mentális betegség talán nem tűnik ijesztőnek viszont az egyént lassan szétromboló hatása hasonló az előbbiekéhez. Egy szétcsúszott személyiség ép oly hasznavehetetlen mint egy magas vérnyomással küzdő kezeletlen beteg. A rivotrilnak is van mellékhatása mint minden gyógyszernek viszont mérlegelni kell a fő hatást vagy annak hiányát hogy melyik célravezetőbb ha akarod hogy holnap rád is süssön a nap.

2014. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12, neked írtam a 11-es hozzászólásomat, már előre. <3


Nem kell nagy árat fizetni érte, a rivotrilt támogatja a tb, egy doboz kb 50 forint, a sör sem olyan drága, az élmény: megfizethetetlen!

2014. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 balkalolka ***** válasza:
42%
#14, a rivót azért támogatja a TB hogy a magadfajta kábós cigányok minél hamarabb megdögöljenek tőle, főleg ha piáznak is rá. Csodálkozol mi? TB = TársadalomBiztosítás, szótárazd ki more.. Biztosítjuk hogy a rühes fajtátok pusztuljon. Szerintem kicsit lehetne több teratogén anyag a rivóban, de ne aggódj, így is olyan iramban sterilizálja a hordáitokat már most is hogy öröm nézni. Ráadásul észre sem veszitek mert a purdéitok fognak már kamaszkorban megdögleni rákban.. Úgy ám. :) Nem kell ezen megsértődni, megdolgoztatok érte.
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15, miféle cigányok között élsz te? :D Mifelénk a cigányok nem annyira intelligensek, mint ÉN.
2014. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te amúgy valami skizofrén vagy megalomán téveszmékkel? Vagy mitől lettél te a társadalom, aki cigányokat sterilizál? Édes istenem, bárcsak az esti sör-rivó kombinációm mellé olvastam volna a hozzászólásodat, mert akkor bizony röhögnék, mint a fakutya, így viszont, az első kávém előtt csak TUDOM, hogy vicces, de nincs energiám nevetni is. :(
2014. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!