Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger-tesztet szeretnék...

Asperger-tesztet szeretnék csináltatni magamnak. Szegeden ezt hol tehetném meg?

Figyelt kérdés

Elég erős a gyanú rá sokak szerint. Szeretnék szakértői véleményt, de sajnos az interneten csak a gyermek- és ifjúságpszichiátriát találtam meg, ahol foglalkoznak autizmusspektrum zavarokkal és aminek van elérhetősége és a városban van, én viszont 25 éves múltam. Általános pszichiátrián nem mertem érdeklődni egyelőre, féltem az elutasítástól is, és egyéb aggályom is van. Szerencsére biztos és jó állásom van, és nem tudom, ha szakemberrel készíttetek egy ilyen vizsgálatot, az mennyire maradhat az én magánügyem. Ha az eredmény pozitív lenne, elég vajon, ha megtartom magamnak a papírt és nem mutatom meg a munkáltatómnak?

Érdekelne továbbá, hogy egy ilyen vizsgálatot a TB fedez-e és ha igen, mekkora mértékben? Mert pénzem sajnos nem igazán van rá. Köszönöm szépen előre is a segítséget.


2014. nov. 7. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Bemész a korhazba, felkeresed a pszichiátriát, és elmondod a panaszodat, a szakemberek azonnal észreveszik az autisztikus vonásokat, engem is asperger szindrómával diagnosztizáltak Szegeden.....
2014. dec. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!