Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor fogok meghalni?

Mikor fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Az életem egy romhalmaz, tele vagyok gyűlölettel és egy szar ember vagyok. Na az ilyeneknek kéne meghalnia, nem annak aki jó volt és élni szeretne. Tehát nekem, de már évek óta ez van és sosem történik velem semmi. Ideje lenne már maghalnom. Mikor jön el ez az idő? Nem mindegy hogy 1-2 év múlva vagy 60 év múlva...mert nem akarok még 60 évig szenvedni

2014. nov. 14. 15:29
 1/10 totolala ***** válasza:
9%

Buta vagy ember.

Az ilyen depisek irritálnak

..


Szevasz

2014. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó akkor takarodj én legalább elismerem h nem akarok élni
2014. nov. 14. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy jelenleg, férfi/nő vagy, merrefelé laksz? Voltak/vannak barátok/szerelmek/házastárs(ak)?
2014. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs senkim, se barátaim meg semmi sem. 23 éves lány és egésznap otthon ülök a munkán kivül sehová se megyek.
2014. nov. 14. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az ami érdekel? Mások mit gondolnak rólad?

Ha valóban olyan rossz lennél, amilyennek lefested magad, akkor nem kérdezgetnél itt. Ez határozottan annak a jele, hogy nem vagy rossz.

Az élet így is, úgyis elmúlik. A meghalást legjobb a végére hagyni.

2014. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol van az az otthon? Munkád mennyire köt le időben, figyelemben? Milyenek a kollégák?
2014. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
1. Válaszoló, azt javaslom tanuld meg tisztelni a másféle érzelmekkel rendelkező emberek érzéseit, mert könnyen és vàratlanul fordulhat a kocka. Ezt vésd az eszedbe.
2014. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mások azt gondolják rólam hogy egy pofátlan idióta vagyok, tehát jobb ha maradok a helyemen és ne is csodálkozzak h nincsenek barátaim és nincsen senkim. Ez a családom véleménye, a többieket nem tudok, mert szinte nem járok sehová, vagy pedig nem merik elmondani őszintén.

Kérdeztétek milyenek a kollégák. Hát kivülállónak érzem magam, nem merek megszólalni mert félek h senki se figyel rám vagy pedig rosszat mondok és leszólnak. Egy szarnak érzem magam mindenhol

2014. nov. 14. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy így beijedve? Mi ennek a története? Családból jön, iskolából?
2014. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hmm én is igy vagyok vele. Én azt bánom hoyg megszülettem, de nagyon.


27/F

2014. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!