Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fel szeretném Labancz Dániel...

Fel szeretném Labancz Dániel el a kapcsolatot de nagyon félek hogy elküld. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Megtaláltam a facebook oldalját és szeretnék neki írni de fogalmam sincs hogy csinaljam. Nem tudok mit írni. Eddig csak jókat hallottam róla. Mit írjak neki? És hány tól hány éves emberekkel foglalkozik?
2014. nov. 16. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizetsz, foglalkozik veled. Mi a gond?
2014. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem.
2014. nov. 16. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez itt az oldala. itt is megtalálható a facebookja, továbbá lehet üzenetet küldeni és ott a telefon száma is. Meg feltételezem még egy csomó infó úgy egyébként róla. Informálódj! Ha valóban fel akarod venni vele a kapcsolatot, akkor szerintem ne fb-n, inkább telefonon, vagy az oldalon található üzenetküldő használatával. Elég csak annyit mondanod/írnod, hogy 17 éves lány vagy és szeretnél elmenni egy szakemberhez és őt találtad. Szóval egyezzetek meg egy időpontban, a többi meg már személyesen megy majd.

2014. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne facebookon írj neki, mert az egyéb mappájába kerül és talán sosem veszi észre, te meg azt hiszed, nem akarja felvenni a kapcsolatot. Inkább hívd fel tényleg.
2014. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Írni fogok neki az oldalán.
2014. nov. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!