Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen rettegek a macskáktó...

Betegesen rettegek a macskáktól. Miért alakulhatott ez ki nálam és hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom rettegek tőlük. A kérdés azért jutott eszembe, mert tegnap este baráti társasággal beszélgettem és egyszer hirtelen megláttam egy macskát kb. 20 méterre tőlem. Erre szó szerint elkezdtem remegni és elbújtam a párom mögött, mint valami kisgyerek és senki nem értette, hogy mi a bajom.


Már többször volt olyan, hogy inkább elkéstem valahonnan és kerülő úton mentem, mert macska volt az utcán.

Olyan ismerőshöz nem megyek el, aki macskát tart


Mit tegyek szerintetek ezzel? Miért alakult ki és hogyan győzzem le? Tudom nevetségesen hangzik (főleg úgy, hogy minden más állatot szeretek), de a probléma valós...



2014. nov. 17. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Pszichológust kellene megkérdezni, ismerek egy hölgyet aki a pillangóktól fél. De nem tudom gyógyítható e.
2014. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva szindrómák vannak... Nem lennék szívesen orvos, mindenkit kiröhögnék, pedig nem szeretném azt tenni, mégis... annyira adja magát a helyzet... :D
2014. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már én is gondoltam rá, hogy szakembert kellene felkeresnem.


Tudom, hogy viccesen hangzik, de sok szituációban nem az. Főleg, hogy nem tudom megmagyarázni az okát...

2014. nov. 17. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Megértem, mindazonáltal. De én még egy babonás embert is nehezen tűrök meg magam mellett, nem még ilyen szélsőséges "betegséget". Jobbulást.
2014. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Az előző életedben vadász voltál és befalt egy tigris.

Most azért van macskafóbiád.

2014. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!