Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt alakulhatott ez ki?...

Mi miatt alakulhatott ez ki? Mennyi az esély a gyógyulásra? És kihez lehetne fordulni?

Figyelt kérdés
Olykor nehezemre esik gondolkodni, van hogy elfelejtek dolgokat de néha előidézendő, van mikor nem. Van mikor úgymondom nwm lassú a felfigásom, de van hogy ilyen logikai válaszokon sokat gondolkodok. Teszek fől egy példát.: "Addig nekem ne beszélj mig nem csináltál jobbat". Hasonló mondatokat nehezen fogok fel. Előfordul hogy olyan helyzetbe vagyok hogy ismerkedés szorongok, vagy ha érzem hogy engem figyelnek izgulok/stresszelek. Olykor figyelemzavarom van és nehezen megy bárhol is a beilleszkedés az alábbiak láttán.
2014. szept. 18. 17:36
 1/2 anonim válasza:
Dettó ugyanez van velem is, csak nekem sokkal komplikáltabb. Ha lány vagy akkor ez lehet hormonális is. Ezt tapasztalatból mondom, hogy ez ilyen korban normális. Szerintem nyugi.
2014. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok:D
2014. szept. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!