Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Valami betegség...

Mi lehet ez? Valami betegség tünete?

Figyelt kérdés
Hónapok óta időnként enyhülve, de azt érzem, hogy valami gond van velem. Még ha nincs is testi tünetem, a gondolataim csak akörül forognak, hogy vajon mi lehet a bajom, teljesen belemerülök a gondolataimba, annyira, hogy már attól félek, hogy egyszer nem sikerül belőlük kilépnem, elvesztem a valósággal, külvilággal való kapcsolatot. Egész nap az összefüggéseket keresem, hogy mi válthatta ezt ki nálam, ebbe a gondolatmenetbe is lassan beleőrülök. Sokszor már az éjszakát várom, hogy végre elaludjak, kikapcsoljon az agyam és végre pár órán keresztül ne tudjak magamról.
2011. jún. 14. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass egy laborvizsgálatot, az eleve nem árt évente, abból láthatod, ha van valami vitaminhiányod vagy ilyesmi, ha meg teljesen rendben van minden, akkor legalább megnyugszol. Esetleg EKG, vérnyomásmérés, ilyen rutin dolgok. Valószínűleg egy kicsit hipochonder lettél, ismerős állapot, én pl mindig azt a betegséget diagnosztizálom, amiről éppen tanulok. Mondanám, hogy beszélj egy pszichológussal, de az ilyen problémák feltárásához inkább a pszichoanalitikus ért tudtommal.
2011. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!