Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet pánikbetegség vagy...

Ez lehet pánikbetegség vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ha valami olyan ér akkor végem van. Volt olyan, hogy zaklattak és amikor megláttam a városban az illetőt, hogy követ az utcában teljesen bekattantam. Mikor hazaértem anyukámék nem tudtak velem mit kezdeni, ziháltam, üvöltöttem ki voltam akadva, majdnem legyógyszereztem magamat. Ennél viszont volt egy durvább eset is, mikor elütött az utcán egy kis teherautó, de csak oldalról, mert gyorsan jött, nem láttam és pont beleszaladtam. Ennek az volt az eredménye, hogy állandóan sírógörcsöm volt, ha erre gondoltam, meg voltam ijedve... azt mondtam a sofőrnek, hogy nincsen semmi bajom..eljöttem, közben ki voltam akadva teljesen, nagyon beparáztam. Majd mivel ez az utcánkban történt, így az illető végig kérdezgette a környékbelieket, és hát meg is talált, mert a legtöbben ismerik a családot, és közölte, hogy a karcolás 40000 forint, de ő nem akar ebből rendőrségi ügyet. (Közlöm felületes karcolás volt.) Ezek után bejöttem a házba míg édesanyám beszélt vele, kiakadtam, hogy gyűlölni fog az egész família mert amúgy se állunk jól pénzügyileg...ziháltam, oda-vissza szaladgáltam a két szoba között, sajnos találtam pengét is, szétvágtam a karom, megettem másfél levél rubophent... görcsben voltam, fájt a fejem, szédültem (ekkor a gyógyszer még nem hatott ugyanis még mielőtt bevettem, már akkor jelen volt a fejfájás meg társai)...aztán valahogy lenyugodtam és egész délután aludtam... Szerintetek túl reagálom a dolgot? Szerintem kicsit igen...de kíváncsi vagyok ki mit gondol. Köszönöm előre is!

2014. nov. 26. 05:04
 1/2 Razorclaw válasza:
Valóban túlreagáltadat autós esetet, viszont ha követik az embert, akkor az joggal lesz ideges, vagy joggal fél. De hogy te ezekre túlzottan is ráparázol, az még messze nem pánikbetegség. Szerintem nem, nem pánikbetegség.
2014. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en panikbeteg vagyok de nallam nem igy jelentkezik,folyton szorongok,halalfelelmem van,este ha lefekszem elkezdek felni ha sotet van,gyorsan ver a szivem,szerintem sem panikbeteg vagy ,de jobb ha elmesz egy pszihologushoz es mindezeket elmondod neki
2014. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!