Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hebefrén skizofrén ember...

A hebefrén skizofrén ember hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
A tüneteit elolvastam,de nem értem mindet.Állítólag serdülőkorban kezdődik ez is hallucinációkkal jár?
2014. nov. 28. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a hebefrén gyorsan teljesen elbutult állapotba kerül, demens lesz.
2014. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben különbözik a többi skizofréntől.
2014. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
én egyszer találkoztam ilyen emberrel. kicsit fura volt. gondolom a gyógyszerektől. normálisan beszélt, de igazából a tekintetén lehetett látni, hogy valami nincs rendben vele.
2014. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önkritika: az első két válasz az enyém, de utánanézve látom, hogy marhaságot írtam.
2014. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat is és ez szorongással jár?
2014. nov. 28. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy nekem az van, a pszichiáter is... borzalmas szorongással jár... gondolj bele az én példámba... 130-as iqm volt... lecsökkent míg be nem állították a gyógyszert kb 110-re és amit nem tud az ember az már nem jár azzal, de amikor épül lefele... ahogy elveszti a tudását, az borzalmas, de a rosszabb, hogy amit nem tudsz az már nem is fáj... ráadásul autista vagyok... úgyhogy nagyon nehezen jöttek rá mi lehet a bajom... és még mindíg csak egy feltételezés, úgyhogy csak most kezdték el emelni az anti pszichotikumot... kezdek magamhoz térni... gimibe járok, a pszichiáternek nem beszélek erről... azt hiszi hogy valami más volt és elmúlt, mivel azt még nem mondtam, hogy gyakran reggelente átesek egy másik tudat állapotba néha azt hiszem még alszok, néha azt álmodom, hogy ébren vagyok... inkább gyakran... és megváltozik a saját emlékezetem... példának a ma reggelt tudnám mondani, úgy ébredtem, hogy nem is én vagyok... más érzéseivel...
2019. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!