Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szoktam éjszaka felkelni?

Miért szoktam éjszaka felkelni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és éjszaka 1-2 óra fele mindig felkelek és nem birok visszaaludni és csak nézelődök vagy ha meg elbirok aludni akkor az beletelik vagy 2-3 órába.
2010. jan. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor fekszel le, mennyit eszel, depressziós vagy-e, stb... erre így nem könnyű válaszolni, írj még le pár dolgot az esetről.
2010. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát annyit eszek amennyit birok,depressziós nem vagyok.csak elalszok és felkelek 1 óra fele
2010. jan. 30. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy időben minden éjjel felébredtem, hgy szomjas vagyok. Amikor elköltöztem a szüleimtől, elmúlt aznap. Évek múlva jöttem rá, hogy valószínűleg az apámmal szembeni rejtett düh okozta.
2010. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem bírsz visszaaludni, vagyis nem vagy álmos?

Vagy más oka van?

Esetleg mesélhetnél arról, hogy mit álmodsz, abból sokat meg lehet tudni.

2010. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát álmos is vagyok meg nem is.egyébként nem szoktam álmodni
2010. febr. 2. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

31.-i vagyok:

az álmokról: minden ember álmodik, minden éjjel, csak nem mindenki tud visszaemlékezni. Ha reggel túl gyorsan kelsz fel elfelejted az álmot. Probálj meg úgy felkelni, hogy amikor megébredsz, maradj kicsit az ágyban, csukd be a szemed mintha visszaaludnál és figyelj mi történt, ha eszedbe jut az álom ismételd el magadban a történéseket.


hogy miért ébredsz fel arról ez jut eszembe:

"Azok a dolgok, amelyeket elrejtünk magunk elől, közvetett módon térnek vissza kisérteni."

Ha van kedved, írj egy emailt.

2010. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok köszi
2010. febr. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!