Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 éves gyerek miért kezdett...

2,5 éves gyerek miért kezdett el megint felkelni éjszaka?

Figyelt kérdés

Amióta befejezte a fogzást, szinte soha nem kelt fel. Aztán 1 hétig náthás volt, akkor elég sokat fent volt. Amióta kigyógyult mindig felkel. Tegnap éppen 4-szer. Sír, és az apját vagy engem hív. Nem értem mi lehet. Rosszat álmodik? De ennyiszer? Kérdezem mindig mi a baja, de csak annyit mondd, hogy szeressem. Vagy 1 hét alatt megszokta, hogy apa-anya haptákban áll az ágya mellett? Az apja már haragszik rá nagyon, mondja, hogy ne menjek be hozzá. Dehát ha sír? (Bár gyanítom, hogy nem is sír igazán.) Hogyan szoktassam le róla?

Van egy fél éves babám is, szóval szinte fél óránként rohangálok már valamelyik gyerekhez éjszaka.


2010. okt. 10. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk az egyik 2.5 éves a másik 8 hónapos. Külön szobában alszanak. A nagyobbik most kezd álmodni és ez még megijeszti, hirtelen felriad. 2-3 hetente 1-2x mondjuk, de volt hogy gyakrabban. Majd elmúlik. Mi most azt csináljuk hogy bemegyünk hozzá, visszafektetjük és egy picit ülünk kint a nappaliban amig elalszik. Bár nálunk ez Apa resortja, én a picinél vagyok de ő még alszik szépen egyenlőre...
2010. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!