Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyenge lelkű, labilis, extra...

Gyenge lelkű, labilis, extra érzékeny vagyok. Hogyan javítsak rajta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ovis korom óta ilyen vagyok.Anya már rég meghalt,szóval nagyon rossz.Mióta nagymamám is,azóta kész pokol az életem.Hiányzik,hogy tanácsot tudjak tőlük kérni,segítséget,megöleljenek,ahogy egy anya öleli meg a gyerekét.(Normális esetben.)

Apám egy érzelmi analfabéta szó szerint.Önző,mindig magával van elfoglalva,nincs felelősségtudata.Nem veszi észre,hogy van egy lánya,akinek szüksége lenne rá.Azt hiszi az a normális,hogy lesz.r,csak mert otthon is ezt látta.Reménytelen a helyzetem ugye?Ja,és még nem kell nekem fiú,majd csak komoly kapcsolatot szeretnék,de arra még nem állok készen.Barátnőim nincsenek,2 lány van,akik érdeklődnek néha mi van velem,de attól,hogy elmondom nekik a gondom,semmivel sem könnyebb a lelkemnek.Olyan,mintha el sem mondtam volna.Állandóan sírok.Van,hogy egy nap 3* is.Annyira magányos vagyok,nem vagyok magammal harmóniában.Vegetáló fekvőbeteg vagyok a 2. "anya" halála óta.Nem bírom.

Van valaki hasonlóan vagy volt?


2014. dec. 1. 23:14
 1/2 anonim válasza:
Van
2014. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19 éves vagy ugye? Dolgozol már, vagy tanulsz még?
2014. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!