Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne, ha hirtelen...

Mi történne, ha hirtelen elhagynám a Cymbaltát?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellemetlen elvonási tüneteid lennének.
2014. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahahah. Ne kívánd. Ha el akarod hagyni, szépen, fokozatosan csináld. Ha kapszulákat szedsz, akkor nyisd ki őket és a benne lévő porral SÁFÁRKODJ. Mindig egy icipicivel többet önts ki belőle. Csak így megy, de miután teljesen leálltál róla, még így is lesz pár "kellemes" heted. Keress rá angolul a neten, sok érdekes dolgot fogsz találni. Ilyen szempontból ez a legundorítóbb gyógyszer, amit valaha szedtem.
2014. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kellemetlen az enyhe kifejezés.
2015. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cymbaltát nem szedtem, de sok mást igen. Általánosságban elmondható, hogy minél rövidebb a lebomlási ideje, annál durvábbak az elvonási tünetek. A fluoxetintől pl. simán megváltam, de a Venlafaxin elég húzós volt..
2015. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt tettem. Kicsit rossz volt az első 1 héten, de aztán egész jó.

Ha azt mondom, hogy 100%-os vagyok a gyógyszerrel, és előtte mondjuk 30%-os voltam, akkor most a gyógyszer után úgy 70-80%-os vagyok.

És amikor abbahagytam akkor kb. 40-50%-ra estem vissza egy hétig. De az is csak inkább ilyen hullámokban jött. Néha 1-1 óra.

2020. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!