Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarban szenvedhetek?

Bipoláris zavarban szenvedhetek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem bipoláris zavarban szenvedek.

Magamon is észrevettem,hogy már nem tudok örülni semminek még azoknak a apró dolgoknak sem amiktől régen kiugrottam volna a bőrömből.Ha meg valami nem úgy van ahogy én szeretném akkor rögtön dühös leszek és elkezdem vagy tördelni a kezem vagy toporzékolok,olyan vagyok ilyenkor mint egy őrült.Folyton változik a hangulatom is,egyszer boldog vagyok egyszer meg mérges vagy szomorú.A szüleim is mondták,hogy folyton letört vagyok mint egy unott bádog doboz..stb

és az interneten megláttam,hogy a tüneteim hasonlóak a bipoláris zavarhoz..

-a szomorúság,

-nyugtalanság,

- dühös kedélyállapot,

- elhagyatottság-,

- alvási zavarok, fáradtság,

-érdeklődésvesztés a napi tevékenységek iránt,

- önutálat,

-lehangoltság

Valóban bipoláris zavarban szenvedhetek vagy csak beképzelem?


2014. dec. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Vagy csak tini kor. De ha nagyon akarod menj el kivizsgáltatni magad és ott kiderül minden.
2014. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szokott lenni olyan időszakod amikor nagyon jól érzed magad, elég 3-4 óra alvás és nagyon hiperaktív vagy??
2014. dec. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!