Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagyok?

Hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mostanság olyan érzéseim vannak mintha elakarnéj élvezni holott nincs erről szó.Vannak napok mikor lefoglalom magam akkor nem de miután eszembe vág,hogy naa végre elmult vagy ehez hasonlók utána rögtön èrzem.Legfőképpen este,ideges,szorongos leszek.Zavar a tudat és már olyanokat teszek,hogy bepiálok egy kis pálinkát+bor,hogy tompítsam az agyam.Tiszta szégyen.Tatámnak voltak fantom betegségei,hogy nincs semmi de ő fizikálisan érezte.

Szeretném azt hinni,hogy velem is ez van.De ez olyan dolog,hogy erről nem akarok senkivel sem beszélni.20éves vagyok!


2014. dec. 6. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak nőhiányod van.
2014. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon nyugtat meg ez.
2014. dec. 6. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy nőt, vagy "csapd ki"... Elég magányos lehetsz és sokat is gondolsz rá. Szerintem csak be beszéled magadnak.
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!