Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon elrontottam néhány...

Nagyon elrontottam néhány dolgot és most állandóan stresszelek. Mit csináljak, hogy nyugodt és laza legyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mind1, hogy mit. :D A stressz emg olyan, hogy ha akarod ha nem az ott van.
2014. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elárultál egy barátot azért, hogy a saját bőrödet mentsed akkor az tényleg ordas hiba. Kérj bocsánatot, az mindig segít. De ez csak egy példa volt, bármit is rontottál el a bocsánat kérés mindig segít.
2014. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha felmerted a sajat helyzeted, hogy mit rontottal el, az egy jo pont arra, hogy tapasztaltabb lettel. Ez a jobbik oldala a dolognak! :)

Mit rontottal el? Eloszor is beszeld ki magadbol a problemat, ne hagyd,hogy belulrol felemesszen teged. Ird ki magadbol, ha nem tudod senkivel megbeszelni. Szoval?

2014. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egy stresszes nap után, amikor egész nap csak idegeskedtem valamin.. vagy akár egy hétig.. engedek forró vizet, és beleülök egy órára. és próbálok CSAK szép, jó dolgokra gondolni. esetleg egy pohár bor, pohár sör a kád mellé néha, valami nyugis zene, bár van mikor elég csak a forró folyó víz hangja.
2014. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!