Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ács Eszter pszichológust...

Ács Eszter pszichológust ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni hozzá, de előtte tájékozódnék. És az elérhetőségét is írjátok meg légyszi, ha tudja valaki.

2014. dec. 7. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En szemelyesen nem ismerem, de Acs Eszterrol hallottam jokat.
2014. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ismerem. Évekig jártam hozzá. Nekem segített. Ajánlom.
2014. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az érdi rendelőben dolgozott egy darabig, lehet, hogy most is rendel ott. Valameddig jártam hozzá, jó volt, mert elég rugalmas, nem akar ráerőltetni senkire olyan módszert, ami ne használna. Néha kicsit úgy éreztem, teher vagyok a számára, mert nálam keveset beszélt, de tud alkalmazkodni valamivel szótlanabb vagy érzékenyebb emberekhez is, én magamban is jókat tudok vitatkozni :D Elég erős személyiség, kicsit arrogánsnak is tűnhet néha, de tudja, milyen problémához hogyan kell viszonyulni.
2014. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja, és:


[link]

2014. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, egyebkent az elerhetoseget nem lett volna nehez megszerezni, a Google a baratod. :) En azt hallottam, hogy most az Avomed maganrendeloben dolgozik. Mindenesetre ott "vezeto pszichologus szakertonk" cimmel egy egesz cikk van rola, meg videok:

[link]

2014. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én pár hónapot voltam nála, maximálisan tudom ajánlani. Támogat, segít, és mindent megtesz, hogy jobban legyél.

Előtte több pszichológust is próbáltam, de nála végre nem éreztem azt, hogy azért lett pszichológus, mert gondja lett volna, hanem pont azt éreztem, hogy hiteles és valóban ért ahhoz, amit csinál. Ismerősöm is járt nála, szerinte is megérte.

2014. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kiváló szakember. Célirányosan húzott ki egy hatalmas krízisből. Mindenképp ajánlom!
2014. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik már jártak nála azoktól kérdezném, hogy mennyit kér egy-egy alkalomért ez a pszichológus? Vagy ez egyéni megbeszélés függvénye? Ha igen, akkor elég egy nagyságrend is.
2014. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én tizenöt vagy tíz körül emlékszem.
2014. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Előző vagyok, közben megtaláltam az árlistáját:

[link]

2014. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!