Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok jó helyet, ahol evészav...

Tudtok jó helyet, ahol evészavarost kezelnek?

Figyelt kérdés

OEP-en belül, mert sajnos magánra nincs sok pénzünk.. Szerintem elég lenne nekem az ambuláns kezelés.. Csak azért kellene, mert nem fogok tudni leérettségizni, ha így folytatom és mindenki arra kér, hogy keressek fel egy orvost.. És elég jól tanulok azt mondhatom, szóval nem szeretném mindezt elszúrni.. Csak már félek az evésektől és nem tudom rávenni magam. Nem tudom mikor ettem utoljára főtt ételt.. Amit megmerek enni az most a folyékony dolgok és ez most indult így el..

Már vannak fizikai tüneteim is és ez már nem jó..

171cm vagyok 44kiló és 18 éves. A BMIm most pont 15ös, ami még nem durva tudom, de nem is akarom, hogy az legyen. Nem éri meg



2014. dec. 9. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Bp. vagy vidék?
2014. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyírő Gyula kórháznak (OPAI) van kimondottan evészavar részlege! Nagyon jó! Mindjárt megkeresem neked a linket.
2014. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Igen Budapesten lakok és képzeljétek pont oda akarnak küldeni, csak először most be kell feküdnöm belgyógyászatra... Pont ma megyek és kicsit félek, de mivel nem tudok/nem merek enni meg inni ezért előbb felakarnak erősíteni, meg kivizsgálni.. Attól félek, hogy lefognak nézni ezért az orvosok.
2014. dec. 10. 08:32
 5/10 A kérdező kommentje:
A Nyírő evészavar részleg az milyen? Voltál már bent?
2014. dec. 10. 08:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem ott voltam, mert mikor nálam az evészavar kezdődött még nem létezett ez a részleg, meg az OPAI sem...engem máshol kezelnek, de az csak sima pszichiátria, nem evészavarra szakosodtak. De egy barátnőm, szintén evészavaros, kipróbálta a Nyírőt és pozitív véleménnyel van róluk! Szerintem próbáld meg! Annyit tudok, hogy van ambuláns és bentfekvős része is, Neked valósznűleg inkább a befekvést fogják javasolni, de azt csak javaslat, választhatod az ambuláns kezelést is. Barátnőm ugyanígy volt vele, be akarták fektetni 3 hónapra, de a munkahelye miatt nem engedhette meg magának, így ambulánsan kezelik.

Majd írj, hogy hogy vagy, hogy döntöttél! Sok sikert! :)

2014. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Maradok otthon végül és eszem..

Köszönök mindent!

2014. dec. 11. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Tündérhegy jót tenne neked. És ingyen van, az OEP által. [link] Ha bővebb vélemény érdekel, írj privátot, én voltam ott.
2014. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vdaskert. Az egyik legjobb
2014. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Írtam privit a tündérheggyel kapcsolatban!


Utolsó: Tudoom, nagyon jól csinálják, csak az a probléma, hogy 18 éves vagyok. Nem kiskorú. De régebben voltam a Vadasban többször is :)

2015. jan. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!