Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Thalassa házban kezelnek...

A Thalassa házban kezelnek szorongásos betegeket, vagy tényleg csak az a kör mehet ami a honlapon le van írva? (személyiségzavaros, borderline-os. )

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én nem tudom. Én borderline vagyok, de még én sem mehettek :)
2013. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mehettem*:)
2013. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
arról a heylről még csak rosszat hallottam - próbáld inkább tünérhegyet
2013. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van, aki szorongás miatt van ott, tágabb a problémák köre, mint az oldalon felsoroltak. Szerintem próbáld meg nyugodtan.
2013. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Tündérhegyet ismerem, vagyis voltam ott elbeszélgetésen, de kivágtak azzal, h látássérültek nem jöhetnek... És keresem a további lehetőségeket. Felhívom őket szerintem, egy próbát megér.
2013. márc. 30. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mostanában jössz majd, találkozunk is.. :D
2013. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 2. 11:13
 8/9 anonim válasza:
100%

ez egy remek kérdés :) pont ilyet kerestem hogy jóól elmondhassam a véleményemet :D

A Thalassa házban voltunk a párommal aki elég erős Borderlineos ... Ez egy nagyon durva személyiségzavar amit állítólag itt kezelnek (persze...) a "kedves hölgy" pszichológus, konkrétan KIRAKOTT minket a párommal, mert a párom produkálta az elutasítást követően a borderesek tipikus viselkedését ... HÁT BOCS!!! a tündérhegyet ajánlom én is! bár ott sem kezelték a páromat, de legalább ott segíteni próbáltak, hogy találjunk megfelelő szakembert...

2013. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a Thalassa elég jó hely, de tényleg van akit nem vesznek fel, pl aki úgy jön, hogy meg akarja ölni magát, csak az mehet oda, aki tudja vállalni a felelősséget a saját és a többi ember biztonságáért. meg olyan embert, akiről úgy gondolják, hogy bontaná a közösséget.
2014. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!