Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Thalassa házban milyen a...

Thalassa házban milyen a hangulat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

XD beteges

Na jó csak vicceltem, bocs, nem bírtam ki hogy ne trollkodjak egy kicsit, sorry!

2014. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a google-t használod és csak annyit beírsz, hogy "Thalassa ház" már az első oldalon levő találatok jó része abszolút használható, amennyiben arra vagy kíváncsi, hogy milyen ott lenni. De persze azért ezt mindenki másként éli meg. Ami az egyiknek az élete legjobb döntése, az a másiknak egy ballépés. Viszont én összességében most így a neten nézelődve inkább pozitív, mint negatív dolgokat olvastam.

Egyébként az ilyen bennfekvős(esetleg bejárós) helyek általános lényege, hogy egy más légkört adnak, kicsit elszigetelnek a külvilágtól és olyan körülményeket igyekeznek teremteni, hogy az segítse a te lelki fejlődésedet. Odabent a betegek között vannak nézeteltérések, ezeket viszont ha egymás között nem tudják akkor mindenki előtt, a csoport üléseken szokták megoldani/megvitatni. És ezekből az apró szituációkból is rengeteget lehet tanulni mind a résztvevőknek, mind a megfigyelőknek. Nekem van egy ismerősöm, aki volt hosszabb ideig ilyen helyeken és nála azt tapasztaltam, hogy pár naponta tudott változni, hogy mennyire van elege, vagy éppen imádja az adott helyet. Szóval ezért nehéz arra a kérdésre válaszolni, hogy milyen a hangulat. Mondhatom, hogy tök jó, de biztos van ott olyan, aki épp nem ezt érzi. A légkör viszont amit olvastam az alapján gondoskodó, odafigyelő és támogató. És senkire nem kényszerítenek semmit, ha nem tetszik nem muszáj ott lenned. Viszont rend meg szabályok azért vannak, amiket be kell tartani, amennyiben ott akarsz lenni.

2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan csak a Thalassa ház érdekel, olyantól aki volt ott vagy látogatóként.
2014. dec. 12. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam ott kétszer is, tudok mesélni bármit, ha még érdekel. A hangulat többnyire nyomott, ha csak ez érdekel. A nővérek, kezelők kedvesek.
2014. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!