Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors megoldas idegesseg ellen?

Gyors megoldas idegesseg ellen?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok,.folyamatosan szorongok, most mar elmentunk szakemberhez igy ez folyamatban van, de mar semmivel nem tudom megszuntetni az idegesseget. Nem is tudom miert vagyok.ideges. Tegnapelott ettem utoljara, semmi nem.megy le a torkomon. Ma talalkoznek.egy baratnommel, es most attol felek, hogy el se tudok menni, pedig jot tenne a beszelgetes. Mindenkepp szeretnem par oran belul megszuntetni valamivel. Gyomoridegem.van legfokepp..hasfajas (bar az most elmult, lekopogom), ugy erzem hogy mindjart oklendezek es semmi nem megy le a torkomon. Es minnel jovban le akarom kuzdeni annal rosszabb lesz. Nyugtato nincs itthon. Valami termeszetes dolog kene.

16/L


2014. dec. 18. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Roviden ugy erzem.magam mintha valami nagy vizsgara kene mennem.
2014. dec. 18. 12:34
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, hogy iszonyatosan felek a hanyastol es ettol is be vagyok panikolva, hogy nem akarok hanyni es felek, foleg attol, hogy utkozbe jon ram
2014. dec. 18. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elmentetek orvoshoz akkor lehet, szüleid beleegyeznének egy jóga vagy thai chi vagy agykontroll tanfolyamba.


Addig is a levegővételt szabályozd, nagy kifújás, arra automatikusan jön egy mély belégzés. Néha pihenj. Engedj meg magadnak néhány percet amikor semmit nem csinálsz. Legyen ez rendszeres.


A citromolaj nyugtató és egyben segít összeszedni magunkat. Kiegészítőnek jó az egyéb terápiák mellé, de soha nem fogja helyettesíteni az orvost.

2014. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a magne b6 szolott segiteni ilyenkor, igaz nekem szociális fóbia miatt szorongok :( + amit nem kellene nekem sem 16 évesen: ha idegws vagyok: 1-2 szál cigi és kicsit jobb ideig- óráig
2014. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!