Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti sírtatok már a pszichológus...

Ti sírtatok már a pszichológusnál? Nem ciki? Hogy reagált?

Figyelt kérdés
Még rosszabb lehet kisírt szemekkel hazaindulni, és úgy találkozni a váróban a következővel..
2014. dec. 25. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam pszichológusnál, de szerintem nem ciki, végülis az a dolga, hogy segítsen, és ha azzal segít, hogy megvárja, míg kisírod magad, akkor biztos nincs semmi gond ezzel.
2014. dec. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Arnold901005 ***** válasza:
Én mindig igyekeztem visszafogni magam, aztán egyszer megjegyezte, hogy nem kellene. :-D Meglepődtem, hogy honnan tudja, hogy fojtogat, mert én igyekeztem nem kimutatni, de ők már jól tudják, merre hány méter. :-P Szóval nem ciki, mert valamilyen szinten "várja" is, mivel így látja, hogy hol is van a probléma gyökere. Nem ciki, megszokta már egy szakember, hogy az emberek néha sírnak előtte. De ha az én oldalamról mondom, nekem marha ciki volt, még akkor is, ha csak pár csepp könnyem folyt ki, nekem ez is nagyon megalázó volt, mert soha, senki előtt nem szoktam ezt az oldalamat megmutatni.
2014. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis ciki, hozzá van szokva a szakember, én is bőgtem mint a záporeső, mikor ilyen helyen voltam. Ki is van készítve a zsebkendős doboz előre.
2014. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, bár én nem pszichológusnál sírtam, hanem csoportterápián, de az se ciki.Ne aggódj amiatt, ha elsírnád magad, ez természetes dolog.
2014. dec. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 1 éve járok már hozzá, egyetln egyszer sírtam, kb. 4 hónappal ezelőtt, de akkor végig zokogtam a 45 percet...de se előtte, se azóta soha, csak akkor egyszer. Akkor minden kijött belőlem, 1 évre elegendő adag.:D
2014. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sírtam már többször is, megvárta, amíg kiadok magamból mindent, addig csendben ült velem szemben.

Engem nem érdekel, hogy ki látja, ki nem, nem törődöm azzal, ciki-e vagy sem.

2014. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem tudnék pszichológusnál sírni, de általában van náluk kirakva zsepi, úgyhogy annyira ritka nem lehet és eglsz biztos nem ciki.
2014. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki. De így belegondolva, mindegyik másképp reagált nálam: az első pszichiáter volt, fél évig 45 percből 30-at sírtam, a többiben meg alig beszéltem, akkor csöndben ült, amikor sírtam, néha kérdezett, végül írt gyógyszert, hogy tudjunk haladni valamerre. Volt olyan, aki megvárta, amíg elmúlik (persze akkor márcsak 5-10 perc volt), de inkább az a jellemző, hogy beszéltetnek.


Egyébként azért van zsebkendő náluk. ;-)

2014. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én épp nem régen voltam (és nem sokára mennem kell újra) és nagyon nem akartam sírni, persze nem jött össze és végig bőgtem az egészet :/

Gondolom amúgy, hogy nem ciki,mivel ez ezzel jár, de én is kellemetlenül éreztem magam. Remélem legközelebb már nem fog így történni.

2015. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!