Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik egy pszichológusná...

Mi történik egy pszichológusnál? 12/L

Figyelt kérdés
szeretnék pszichológushoz menni de mi történik nála?ő elmondja a szüleimnek ha valami olyat mondok el neki amivel picit ártok magmnak?vagy hogy van ez?milyen kérdéseket tesz fel? hogy zajlik ez?

2014. nov. 20. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kéthetente járok pszichológushoz, tök általános kérdéseket tesz fel (pl.: Történt-e valami fontosabb az elmúlt időben, mi van a suliban, mi van a családommal) , de a kérdései függhetnek az odajárásod okától. Az elején értelemszerűen még ismerkedtek, de talán el fogja érni hogy megbízz benne, vagy legalábbis hogy ne legyél feszült a társaságában. Ha már összeszoktok és megkéred őt hogy ne mondja el a szüleidnek, akkor szerintem nem fogja. Egyébként nem is olyan rossz dolog odajárni, és nem kell így félned tőle, nem harap :)
2014. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgettek. Bár nekem biztosan nem örülne a pszihológus. Hiába kérdezne, úgy is az lenne a válaszom, hogy: semmi. :D
2014. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbaképp felhívhatod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is). Itt arról is beszélhetsz, hogyan ártasz magadnak, bármilyen szorongató titkod elmondhatod. Az ügyelőt titoktartás köti, így a szüleid sem tudnak meg semmit. Persze, ha nagyobb a baj, akkor pszichológus kell, de "főpróbának" ez se rossz.
2014. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!