Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy erzem megorulok, lehetseges?

Ugy erzem megorulok, lehetseges?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, nagyon nehezen tudok elaludni. Lefekves elott elkezd az agyam zakatolni mint egy mozdony, aztan annyira probalok elaludni hogy nem tudok. A mellkasomban egyfajta feszito erzest erzek, ugy erzem ilyenkor hogy a kezemmel az elpusztithatatlant is eltudnam pusztitani, vagy hogy felrobbanok es mindent elpusztitok. Lehet az is korzre jatszik ilyenkor hogy mar elegem van mindenbol es mindenkibol, 5 eve minden lefekves elott az ongyilkossag is megfordul a fejemben, sot van hogy elore eltervezem mit hogyan, fejben mar a bucsu levelet is megirtam meg a vegrendeletem is. Gyaloglas kozben neha elkap egy erzes hogy futnom kell, es nem birok leallni. Neha azt is erzem hogy kepes lennek repulni csak le kell ugornom egy magas helyrol, es majdnem meg tortent ez is. (Ez mar nagyon regen volt). Tok viccesnek tunik amiket leirok meg minden, es tenyleg igy erzem es gondolom a dolgokat, de nem tudok mar mit csinalni magammal. Vegszo: nem birok bele torodni ebbe a nyomorult eletbe, nap a nap utan egesz nap a semmit teves a megallithatatlan gondolatok, ugy erzem felnott letemre el kell kezdenem vagdosni magam hogy erezzem az eletet azt hogy en letezek. Mindenki pozitiv es hasznos tanacsa erdekel, help.

2014. dec. 25. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj be egy bioboltba, vagy ilyen helyekre, szerezz citrimfüvet, és egyéb nyugtató, lazító hatású teákat és lefekvés előtt 0,5-1 órával íszogass szép lassan egy kancsó meleg teát. A jó tea sokat segíthet, meg neten is sok helyen (yt) lehet találni 432hz-es frekvenciájú, az agyunkat nyugtató zenéket, és ezek is hatásosakk, próbáld átadni magad a hangoknak. Feküdjle mp3, vagy gépről, telóról kezz el halgatni, nekem segített. Nem fogom azt javasolni, hogy nyomasd tele magad vegyszerekkel(='gyógy'szerek) mert lehet sokféle más módon is, akár jobb hatást is elérni, . elsőnek azért pszichológust ajánlok, de (nem árt az orvos sem) az is sokat segítene, ha természetgyógyászokkal beszélnél, vagy bioboltban biztos tudnak nyugtató hatású dolgokat ajánlani, teákat (mert azért ott se minden arany ami fénylik).


Sok sikert, kitartást, remélem tudtam valami hasznost mondani esetleg segíteni

2014. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!