Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy személyiségza...

Lehetséges, hogy személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Kis koromban kihasználtak, bántottak testileg-lelkileg, egyszer molesztáltak és akkoriban számomra fontos emberek is hunytak el....évekig szenvedtem. Eredetileg nagyon eleven kislány voltam. Mára már nem érzem, hogy élek, csak az üresség. Nincsenek céljaim, folyton szorongok (súlyosan), félek. A hangulatom változó, ebből adódóan a stílusom is. Egyszer nagyon boldog vagyok, máskor depressziós és vagdosom magam. Folyton azt érzem, hogy meg kell felelnem mindenkinek. Mindig egyedül vagyok, nincsenek barátaim, de ettől függetlenül kell egy biztos pont az életben, amibe kapaszkodhatok. Nem tudom elmondani, hogy pontosan ki vagyok, úgy értem mindig mást mondok bemutatkozásnál, mert én sem ismerem magam igazán. Az èlet értelmetlennek tűnik. Könnyen dühbe jövök, ilyenkor vagy sírás rohamom van (ez akkor ha egyedül vagyok, mert nem mutatom ki az érzéseimet), vagy dobálózom és bántom magam (ez gyakori), vagy másokat bántok. Közösségben, ha valaki megbánt mosolygok egyet, közben pedig élve megnyúznám, ezzel mondjuk a legtöbb ember így van. Szeretnék végre segítséget kérni, de félek, hogy nem vennének komolyan, mert biztos a serdülő korra fognák. 15 évesen lehet valakinek személyiségzavara?
2014. dec. 3. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Tipikus kamaszkori tünet a nehéz gyerekkor?
2014. dec. 3. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 18 fölött diagnosztizálnak csak személyiségzavart. De segítséget kérhetnél, csak van olyan szakember, aki nem hiszi, hogy egy kamasznak semmi baja nem lehet.
2014. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tudod hol nehéz a gyerekkor???

Szíriában meg Palesztínában!!!

2014. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg bárhol máshol ahol bántalmazó szülők között nő fel a gyerek. Idióta utolsó.
2014. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végeznek az ellenséges katonák a "jófej amerikaiak" a szüleikkel,rossz dolog.

Viszont van ennél rosszabb is ha végig nézed egy szeretted szenvedést és semmit nem tehetsz,nem ragadhatsz fegyvert. Vannak rosszabb dolgok is az egyszerű halálnál.

Én "megöltem" azt akit "szerettem",illetve nem megöltem de ez már az én téves eszmémbe így marad.

2014. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!