Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A napokban bevettem 60db...

A napokban bevettem 60db Rivotril tablettát (nem öngyilkossági szándékkal), elkezdtem újra falcolni a karjaimat idegességemben, ha ezeket elmondom a pszichiáteremnek, mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom csak a bevett pszichiáteres gonoszságokat.

Vagy csak majd simán próbál életben tartani, hogy azért fizesd ki a díját...

2014. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el neki, nem fog örülni. A falcolás azért hülyeség, mert életre szóló nyomot hagy. Később sajnálni fogod. Próbáld elkerülni! Tanulsz, vagy dolgozol?
2014. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha van egy csöpp esze, akkor ír ki "hatásos" gyógyszert, amiből 10 db-ot is elég bevenni...
2014. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Megérti. A bolondokat, depressziósokat, hülyéket , autistákat és a szellemi fogyatékosokat nem lehet elitélni.
2014. dec. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérti, és kezeli. Ez a dolga. De csodát tenni nem fog tudni. Ha betartod a terápiát, meggyógyulsz. Ha nem, akkor nem. Ennyi.
2014. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 XMagányos fiúX válasza:

Pszihiátriára utal be!

Velem is ezt csinálta a pszihologusom!

2014. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mr Busta te vagy az?
2015. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!