Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek 30 db 2 mg-os...

Ha beveszek 30 db 2 mg-os Rivotrilt, akkor mi lesz? NEM AKAROM, CSAK KÉRDEM!

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
egy mentős ismerősöm mesélte, hogy kimentek egy olyan emberhez, aki 100 db rivotrilt vett be és igazából semmi baja nem volt. meghánytatták stb, de komoly baja nem volt.
2014. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem segítenek akkor gondolom meg is halhatsz, mit tudom én, szervezettől is függ hogy reagálja le. Bevehetsz 300-at is, ha viszont időben kiér a mentő és kimossák a gyomrod, túléled.
2014. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"A benzodiazepinek általában álmosságot, ataxiát, dysarthriát és nystagmust okoznak. A túladagolás ritkán életveszélyes, ha a gyógyszert önmagában veszik be, de areflexia, apnoe, vérnyomásesés, cardiorespiratoricus depressio és ritka esetben kóma kialakulhat. A kóma, ha kialakul, néhány órán át tart, de jobban elhúzódhat és ciklikus jellegű lehet, különösen idősebb betegeken. A benzodiazepinek által okozott légzésdepresszió nagyobb veszélyt jelent légúti betegségben szenvedő betegeken."
2014. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Belehalni csak nagyon nagy adag után lehet. De vannak enyhébb verziók. Kómába eshetsz. Esetleg csak elájulsz, aztán arra ébredsz hogy nagyon rosszul vagy, hánysz, mert a tested így védekezik a hülyeséged ellen. Ha nem vettél be elég sokat akkor még mentő nélkül is túlélheted úgy hogy 1-2 nap múlva senki se mondaná meg. De gyomrodat és igazából az egész szervezetedet erősen rongálod vele.
2014. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Xanax-ot szedek 0,5-öset szorongásra, plusz pánikbetegségre és napi 5-öt minimum, van hogy 7-8-ig is elkúszik és nem is érzem, hogy "nyugodt lennék", csak nem vagyok nagyon ideges. Szerintem aki hozzászokott, annak semmi baja nem lenne tőle, aki viszont fejestugorva a semmibe veszi be, arra vagy egy nagyon hosszú alvás vár, vagy fulladásos halál... csak a mentő érjen ki.
2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam tíz darab volt eddig a maximum (20 mg). Tulajdonképpen alig álmosodtam el, de azért elaludtam tőle nagy nehezen, aztán másnap fél kilenckor úgy ébredtem, mintha semmi se történt volna. (Viszont hozzá kell tenni, hogy én már eléggé toleráns vagyok a benzodiazepinre.)
2014. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lesz? Gyomormosás lesz, semmi több.
2014. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
...napokig nem tudtam magamról...
2014. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 3 napig aludtam tőle.Nem 30 db volt,sokkal több.
2014. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha hozzá vagy valamennyire szokva, akkor tényleg semmi bajod nem lesz. 20-30 at ha beveszel a viselkedésed erősen megváltozik, ennyi. Ez egyéntől is függ persze kire hogy hat. Meghalni tuti nem lehet tőle...
2019. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!