Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata lettem?

Pszichopata lettem?

Figyelt kérdés
Volt egy eléggé rossz gyermekorrom nem részletezném,több éve vagyok depressziós ami után jött a pánikbetegség ,de ez már nem tudom mi lehet.Pl voltam a tömegközlekedési járművön elöttem volt egy kisbaba babakocsiba jött egy hang a fejembe hogy rúgjam törjem szét,és ez már egyre gyakoribb olyan dolgokat akarok csinálni amikkel megszégyeniteném, vagy rosszat tennék és ezt nem akarom csak a fejembe van benne ez az érzés ami egyre erösseb és már félek hogy valami olyan dolgot tennék ami nagyon rossz lenne.Azt hiszem magamba hogy megszállt valami természet feletti lény,elkap néha az az érzés hogy öljek általába itthon és nem éreznénk megbánást.Minden nap fáj a fejem,már nagyon sokszor terveztem meg hogyan fogok meghalni csak félek megtenni.

2014. dec. 29. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A pszichopata nem ilyen. Inkább skizofrén...
2014. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közöd sincs egy tiszteletre méltó pszichopatához:D

Ez inkább valami skizo dolog lehet de attól mert hallucinálsz nem feltétlenül vagy skizofrén,orvos.

2014. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
skizofrén hajlamod van. Menj el az orvoshoz és fogsz kapni rá gyógyszert, ami megszünteti a kellemetlen gondolatokat.
2014. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
pszichónak van patája
2014. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy van skizo hajlamod, mert van ismerősöm aki skizofrén. Minél elöbb mész orvoshoz, annál kevésbé fogsz leépülni szellemileg. Sajnos ezt kezeltetni kell. Még az elején vagy a betegségnek és ha kezelnek, teljes életet tudsz élni.
2014. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Adok egy kis időt ennek ha nem változik marad a kötél
2014. dec. 30. 16:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt még olyan dolgot tennék amivel pokolra kerülnénk.
2014. dec. 30. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ennél jobb alternatíva: orvoshoz kell elmenni! Az én ismerősöm teljesen tünetmentes lett a kezeléstől.
2014. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!