Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az önmagukra veszélyes, beteg...

Az önmagukra veszélyes, beteg elméjű emberek miért vannak kiengedve? Miért nincs nekik egy intézmény?

Figyelt kérdés

Egy ilyen ember mit keres kint az utcán. Mi lesz ha egyszer bekattan és megtörténik egy újabb villamos alá rúgás.

https://www.youtube.com/watch?v=UWfk5SE8Pd0


2014. dec. 31. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt pénz az OPNI fenntartására, így mindet kiengedték, és kezelés meg gyógyszerek nélkül, köztünk mászkálnak az utcán.
2014. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ott van az OPAI. Azt mondták az helyettesíti az OPNI-t. Akkor miért engednek ki ilyen súlyos beteg embereket?
2014. dec. 31. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nincs elég pénz, így nem jut hely mindenkinek.
2014. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bartos a légynek se tudna ártani.Na jó annak lehet, de embereknek nem. :)
2015. jan. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, honnan tudod milyen agyi meg mentális betegsége van? Ismered személyesen? Vagy az orvosa vagy?
2015. jan. 1. 12:11
 6/8 anonim válasza:
46%
Szerintem meg te vagy a beteg elméjű kérdező, és Bartos a normális.
2015. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban? Hány éves vagy? 12? Fogadjunk tejfogú vagy még. Nem azt kérdeztem, hogy szerinted,, hogy te miket álmodozol össze, hanem hogy személyesen ismered e? Ha nem akkor meg ne szövegelj! Engem ismersz? Találkoztunk már, mert kétlem. Akkor meg ne véleményezz!
2015. jan. 1. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Bartossal találkoztál már? Tud ő komoly dolgokról is beszélni.
2015. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!