Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két pszichés beteg egy fedél...

Két pszichés beteg egy fedél alatt?! Mit csináljak? Költözés vagy öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Nem tudom elviselni az apámat, egyszerűen nem megy, 28 éve tűrök, eltűrtem mindent, a molesztálást, az alkoholizmusát, a fizikai bántalmazást, hogy nem egyszer majdnem megkéselt, a folyamatos érzelmi bántalmazást, mosok utána, takarítom a wc-t, mikor összehányja, tűrök, takarítok, és gyűlölöm, gyűlölöm, gyűlölöm...oké, engem fenyegessen, késeljen meg, nem érdekel, MEGSZOKTAM, de a kutyáimat hagyja békén!!!! Állandó, folyamatos érzelmi terrorban, kiszolgáltatottságban, fenyegetésben tart általuk, azzal zsarol, hogy "legközelebb nem élik túl (a két kutya), ha elmegyek itthonról"! DOLGOZNI!!! Hogy az ő mocskos, sz.ros, hányadékos, részeg segge melegben legyen, és menjen a kics.szett tv-je!

Oké, hogy én is pszichésen beteg és labilis vagyok (ő: alkesz, bipoláris, én: pánik, PTSD, borderline, bipol.), de már napok óta túlgyógyszerezem magamat (Rivotril), mert NEM BÍROM ŐT ELVISELNI!!!!

Egy hajszál választ el az öngyilkosságtól...

Bár meg tudnék fizetni egy nyomorult kis albérletet, de maximum havi 40.000-et tudnék rá szánni rezsivel együtt.:(


Valami frappáns válasz is jól jönne, amikor ilyenekkel fenyeget, mert én csak azt tudom mondani, hogy "akkor feljelentelek állatkínzásért", ő meg a képembe röhög, én meg magamban zokogok a félelem és a tehetetlen düh, gyűlölet miatt.



2015. jan. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Havi 40-ből rezsivel már bőven tudsz bérelni egy szobát. Hogy a kutyákat magaddal tudod-e vinni az nehéz kérdés, sok helyen nem engedik be őket a lakásba, tehát nekik mindenképpen kellene keresned valami normális befogadót. Az is lehet, hogy szerencséd lesz és kifogsz egy állatszerető főbérlőt, de erre azért ne számíts nagyon.
2015. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Költözz el, ő miatta vagy beteg. Lehet ha eltűnnél mellőle rendbe tudnál jönni. Olyan helyet keress, ahol lehetnek kutyák, nem könnyű olyan helyet találni, de előfordulhat. Kérj segítséget a munkakereséshez. MENJ EL APÁD MELLÖL! Fiatal vagy, addig csinálj valamit, mert az évek gyorsan elszállnak, minél idősebbé válsz annál nehezebb lesz, már rég elkellett volna menned onnan, nem is értelek.
2015. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt a havi negyvenet (vagy egy részét) szánd arra, hogy szakembertől kérsz segítséget. Mert a költözés (tapasztalat) nem segít, viszed magaddal a problémákat is, más kapcsolatokban ugyanúgy elő fognak jönni ugyanazok a mintázatok. Az ilyesmit csak módszeres terápiával lehet megoldani, és az segít abban is, hogy fájdalommentesen ki tudj lépni ebből a megalázó helyzetből! Míg az, ha csak elköltözöl, önmagában nem segít. Az csak rövid távon megoldás. Én a helyedben inkább a hosszú távút keresném!
2015. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
94%
Költözz el kérlek!A kutyáid jobban szeretnek,mint az apád. A kutyusoknak csak Te vagy!Féltékeny rájuk. Hülyeség orvosra költeni a pénzed,ha ugyanabban a szar környezetben folytatod tovább.
2015. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!