Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírtatok már pszichológusnál?...

Sírtatok már pszichológusnál? Mit csinált veletek, hogy abbahagyjátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A felszabadítás a lényeg , törjön ki a düh vagy a fájdalom aki nem merte eddig megtenni . Természetes folyamat csak szégyenli az ember vagy leszoktatják róla .
2015. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog nyugtatgatni, megvárja, míg abbahagyod. Pont, hogy nem kell nála az érzelmeket elfojtani, azért is van ott, hogy veled együtt átélje.
2015. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adott papír zsebkendőt, de nem azért, hogy abbahagyjam, hanem azért, hogy kibőghessem magam. A legjobb, amit tehetsz, ha sírsz a pszichológusnál. Komolyan. Azért jársz, hogy felszínre törjenek az elfojtott érzések, ehhez pedig igenis meg kell élni a fájdalmat. Aztán elmúlik.
2015. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak az a baj, hogy én ha egyszer elkezdem, nem tudom abbahagyni, akkor órákig csinálom, míg el nem fáradok benne.


Most akkor ott fog nézni egy órán keresztül?

2015. jan. 11. 16:38
 5/7 anonim válasza:
És közben beszélgettek:)
2015. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát én olyankor nem igazán tudok megszólalni..


Nem tudom, nekem valahogy elképzelhetetlen most ez a szituáció.

2015. jan. 11. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt javaslom ne gondolkozz rajta túl sokat. Én rengetegszer gondoltam meg magam, mert elképzeltem, hogy mi majd ha...mit mond majd ha..., két nap múlva megyek először terapeutához, és persze félek. :)

De nem engedhetem meg magamnak, hogy arra pazaroljam az rétékes energiámat, hogy folyton tologatom az időpont, mert keresztbe teszek magamnak. :) Ne aggódj, ott majd minden a helyén lesz.

2015. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!