Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy tudjak...

Mit tehetnék, hogy tudjak aludni? Rémálmaim vannak, nehezek az éjszakáim.

Figyelt kérdés

Nem egy horrorisztikus, de érzemileg megterhelőbb álmaim vannak. Általában vagy szexuális kapcsolatot létesítek kitudja kivel, vagy valami megrázó, esetleg "undorító" dolog történik velem. Nagyon mozgalmasak az álmaim, szószerint fáradtabb vagyok reggelente, mint mikor lefekszem.


Feltűnt, hogy a szemeim romlottak valamenyit, - megyek is vele szemészetre - ezáltal ma azt álmodtam, hogy konkrétan volt egy vájat a 'gödrömben. Szószerint végig néztem, ahogy "horpad be" az a rész, folyamatosan csúszik befelé a szemgolyóm, ... Inkább nem folytatom. :) Pedig egyáltalán nem nézek semmilyen horror filmet.


Gyakori, hogy ezek a hülye álmok miatt felkelek hajnalban, s 2 - 3 órával később tudok csak visszaaludni.


Mit tehetnék, hogy egy kicsivel is, de jobb legyen? Veletek történt már hasonló?


2015. jan. 12. 20:00
 1/4 anonim válasza:
51%
Ne zabáld tele magad este, ne idegeskedj felesleges dolgokon....ha ezeket nem csinálod, fordulj orvoshoz pszichológus). Mi találjuk ki, mi bajod van?
2015. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a problémámra, illetve a kiváltó okára kerestem a megoldást. A probléma már meg fent áll, mivel leírtam, hogy mi az, nem kell találgatni. Egyszerűen csak tanácsot, tippeket szeretnék, hogy ilyen esetekben más embereknek mi vált, mivel gondolom nem csak én tapasztaltam / tapasztalok ilyeneket. Pszichológusra egyenlőre nincs pénzem.


Mindenesetre, köszönöm szépen a válaszod.

2015. jan. 12. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál lefekvés előtt egy pohár meleg tejet, mézzel. Az nyugtat. És mielőtt elalszol, gondolj pozitív dolgokra, még véletlenül se járjon az agyad ezeken amiket írtál.

Lehet h szerinted ez hüly.eség amit írtam, de nekem bevált.

Ha nagyon rossz a helyzet, vannak természetes alapú feszültség oldók.

2015. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 - as, egyáltalán nem tartom hülyeségnek. Nagyon szépen köszönöm a válaszod, kifogom próbálni a tejet és a mézet! :)
2015. jan. 13. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!